Adayol Mühendislik İnşaat

Adayol Sunum
Adayol logo
İçeriğe git
Mühendislik-İnşaat
Adayol İnşaat; ülkesinin gelişimi için
kendi payına düşen görevi yerine getirmek;
istihdam ve bunun sonucunda toplumu
için değer yaratmanın bilinci ile çalışmayı prensip edinmiştir.
Sizi aramamızı istermisiniz ?

Biz Kimiz ?

Adayol Mühendislik İnşaat : 2016 yılında Antalya’da kurulmuş bir firmadır. Daha önce birçok üst yapı ve alt yapı işlerinde 17 yıllık tecrübeye sahip inşaat mühendisi Adem ETYEMEZ tarafından kurulmuştur.

 
Şuan Antalya Su ve Atıksu Genel Müdürlüğü (ASAT) ihale ettiği iki yapım işi; “Antalya Kepez ve Muratpaşa İlçeleri Muhtelif Mah. İçmesuyu Hattı Yenileme Yapım İşi” ve “Bahtılı Yerleşkesi 4 Adet Malzeme Deposu ve 1 Adet Güvenlik Kulübesi Yapım İşi” ile birlikte Serik Belediyesi tarafından ihalesi yapılan iki yapım işi; “Çevre Düzenleme Kaldırım Yapım İşi” ve “Burmahancı Çevre Düzenleme Kaldırım Yapım İşi” ve Aksu Belediyesi tarafından ihalesi yapılan “Karaöz, Yurtpınar, Çamköy, Kurşunlu, Güloluk Mahallelerine Projelerine uygun Halı Saha Yapılması İşi” işleri devam eden işlerimiz arasındadır.
Biz kimiz
adayol proje
|Misyonumuz|
Adayol İnşaat; ülkesinin gelişimi için kendi payına düşen görevi yerine getirmek; istihdam ve bunun sonucunda toplumu için değer yaratmanın bilinci ile çalışmayı prensip edinmiştir. Ayrıca karşılıklı güven ve anlayış içinde teknik, ekonomik ve dürüst çalışma ilkeleri ile projelerine devam etmektedir.
|Vizyonumuz|
Konusunda uzman personeli ile erişmiş olduğu kapasitesi ve yerleşmiş profesyonel anlayışla projelerine devam etmektedir. Sadece Yüklenici kimliği ile değil; aynı zamanda kendisini projenin bir çözüm ortağı olarak gördüğünden, içinde yer aldığı projeye getirdiği mühendislik çözümleri ile İşvereni için optimum maliyet-kalite hedef noktasını yakalamayı en önemli özelliği olarak görmektedir.
Mühendislik Hizmetleri
info@adayol.com.tr
05072270837
Bize Ulaşın
© Copyright 2016 - Adayol Mühendislik İnşaat
İçeriğe dön